sobota, 29 czerwca 2013

"Puk, puk! Kto tam? Directioners proszę!" ~ Akcja

Jestem pewna, że znajdą się wśród Leonettorek Directionerki. 
To jest akcja łańcuszkowa, którą przesyłam. Proszę, o to samo, kochane. :3

"23 lipca 2013 roku One Direction będą obchodzili 3 rocznicę powstania 1D... pewna Adminka Nelly wpadła na taki pomysł żeby w ten dzień każda Directioner robiła to, co oni zazwyczaj... np:
 
1. Nie jadła łyżką. (jak Liam)
2. Przeglądała się w każdym lusterku. (jak Zayn)
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. (jak Niall) 
4. Była lekko zboczona xD (jak Hazza)
5. Chodziła bez skarpetek. (jak Lou)
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego z 1D.
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych, zwariowanych i śmiesznych nawyków, które możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim (w tym 1D) że my pamiętamy o rocznicy.''

Dla mnie to wszystko to nie problem, a zwłaszcza 2, 3 i 4 xD


P.S. Co do rozdziału to zrozumcie, że mam własne życie i czasem brak czasu lub weny. Jak nie ma rozdziału, to muszę mieć do tego jakiś powód, tak? Przez cztery dni nie było rozdziału i wielkiej tragedii nie ma. Po prostu miałam strasznie zabiegany tydzień przez zakończenie podstawówki i przez sprawy związane z gimnazjum. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie, bo ja na prawdę nie jestem jakimś robotem co tylko siedzi przy kompie i pisze rozdziały na zawołanie. Kiedy mam czas i wenę to piszę a wtedy rozdział jest, a kiedy nie to rozdziału nie ma i tyle. Rozdział pojawi się dzisiaj. Nie mam pojęcia o której, ale na pewno przed 23. 
Dla wiadomości wszystkich - Leonetta jak na razie nie będzie miała drugiego dziecka i nie proście o to. Jeżeli macie jakieś inne pomysły to błagam was - piszecie je w zakładce przeznaczonej do tego bo w komentarzach robi się jeden wielki śmietnik i pomieszanie z poplątaniem. 
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania lub prośby, to piszcie na mojego facebook'a, na GG lub na Ask'u. Odpowiem kiedy tylko wejdę na któreś z tych. 

8 komentarzy:

 1. Ja i Zayn mamy coś wspólnego :) Ja tam 2 robię codziennie. Fajne mają nawyki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że akcja łańcuszkowa się rozchodzi ? :)
  Bardzo dobrze ! Rozsyłajcie dalej. :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ kochana! No jasne, że cię rozumiem! Wiem jak to jest kiedy się kończy szóstą klasę albo jakąś szkołę! Choć ja dopiero mam 11 lat :) Co do tego co powiedziałaś - kocham Twoje opowiadania! Jesteś mega uzdolniona! Jakbym miała wybierać swój ulubiony blog to bym wybrała właśnie Twój, ponieważ masz ogromny talent, piszesz od serca, tj. nie ma w twoich postach np. Leon, jak ja cię kocham! Ja ciebie też Violetto! :) Jest na wesoło. Czasami zastanawiam się skąd ty bierzesz te pomysły na "gadkę" Leona? Bo wychodzi Ci bardzo fajnie! I przepraszam za to co pisałam w komentarzach pod ostatnim rozdziałem :( Trochę mnie poniosło, a poza tym tak się cieszę, że już się skończyła szkoła! Przeżywam to, bo to było moje pierwsze rozdanie świadectw, kiedy byłam w klasie gdzie się już dostaję świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Ten stres. Trzymam kciuki podczas kiedy Ty, będziesz chodziła do gimnazjum i życzę Ci z całego serca jak najlepszych wyników w nauce, sukcesów, miej zawsze dużo przyjaciół i bądź przez cały czas taka jak teraz tj. Pisz te rozdziały, bo jesteś naprawdę dobra. Nie mówię togo od tak po prostu, naprawdę tak uważam :D I jeszcze raz BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO Cię przepraszam za moje komentarze pod ostatnim postem. Byłam zbyt nachalna. Nie jesteś przecież machiną, żeby pisać non stop! Please! Wybacz mi! :)

  Riti"

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie tez to nie problem xD szczegolnie to z jedzeniem duzo jak Niall *_* XD skonczona podstawowka? Fajnie : 3 witam w gronie gimbusow :D ja bd w gim jeszcze tylko rok :c chamstwo w panstwie xD czekam na rozdzial *-*

  OdpowiedzUsuń
 5. ja moge wszystkie zrobić oprócz 3 w sumie bez 3 i 4 to wszystkie robie codziennie a zwłaszcza 2
  / Victoria

  OdpowiedzUsuń
 6. 1 zrobię bez problemu i 2 też. Oczywiście 5 to dla mnie pryszcz tak jak 6, bo mam wiele ubrań, w różnych kolorach i na pewno znajdą się też ulubione kolory chłopaków z 1D. C0 do 4.....nada się mój brat:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Informuję cię, że zostałas nominowana na moim blogu do Versatile Blogger Award (http://violettatopasja.blogspot.com/) gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Okej ;) / http://violetta-love-opowiadanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń