czwartek, 6 sierpnia 2015

Capítulo 16

Tytuł: „Ahora sé que la tierra es el cielo” („Teraz wiem, że ziemia jest niebem”)
Autorka: Szanella
Gatunek: Romans, Dramat, Psychologiczny, Obyczajowy, Fanfiction
Pairing: Leonetta (Leon & Violetta)
Czas akcji: Rok 2014/2015 (wraz z rozpoczęciem opowiadania - t.j. 1 rozdział - 17 marca 2014)
Miejsce akcji: Buenos Aires, Argentyna; epizodycznie inne miasta/kraje
Opis: Violetta żyje w swoim własnym, idealnym świecie. Jednak przez jeden wypadek wszystko drastycznie się zmienia. Jak dotąd zawsze radosna i pogodna dziewczyna popada w ciężką depresję. Jakiś czas później do miasta wraca jej były najlepszy przyjaciel - Leon. To, co zastaje w jej domu jest wręcz… okropne. Czy uda mu się odbudować perfekcyjny świat Violetty oraz to, co kiedyś ich łączyło?
Informacje: Wydarzenia mające miejsce w opowiadaniu nie opierają się na wydarzeniach z serialu. Jest to alternatywna rzeczywistość; wszystko oprócz postaci i miejsc jest fikcją literacką.
Ostrzeżenie: W opowiadaniu będą pojawiać się: wulgarny język, trudne tematy, a także sceny +16.
Liczba stron: 7
Liczba słów: 2891
Od autorki: Myśli, wspomnienia bohaterów, etc. oznaczone są pogrubioną czcionką/kursywą! Enjoy! :) x

Dedykacja: Dla wszystkich, którzy to w tej chwili czytają. Dziękuję. xCo do ostatniego zdania w rozdziale - macie jakieś pomysły? Miało tego nie być, ale dopisałam, bo wolę takie zakończenia. :D Jeśli na coś wpadniecie, to piszcie, dziękuję! :)

4 komentarze:

 1. Rozdział cudny... Po 2 miesiącach w końcu sie go doczekalam!!!! Jest!!! Jaki Leon jest slodki i troskliwy wobec Violetty :D Kocha ja z dnia na dzień coraz mocniej... Oooooo.... Romantycznie <3 Czekam na next i życzę dużo weny <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, kochana.
  Pozwól mi, że sobie zajmę. Postaram wrócić się najprędzej, jak tylko będę mogła. Do zobaczenia, fenomenie! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny rozdział :D Dziewczyny polecam urozmaicić sobie czas przy czekaniu, ostatnio znalazłam super bloga, co prawda nie o Violetcie, ale również jest cudowny :) http://pod-jednym-dachem-5sos.blogspot.com/ Pomaga mi nie zwariować przy czekaniu na rozdziały! :D

  OdpowiedzUsuń