poniedziałek, 24 listopada 2014

Kolejne informacje ;)

Matko, kiedy te dwa tygodnie minęły? Nieco ponad dwa. Niby czas szybko mija, a jednak nieubłaganie ciągnie się do tej przerwy świątecznej. I ja właśnie w tej sprawie. Nie będę się bardzo rozpisywać, bo nie mam zbytnio czasu, więc tak ogólnie przedstawiam o co chodzi.

Otóż jak wszystkim wiadomo - przed przerwą świąteczną trzeba trochę uczniów pomęczyć i akurat moja klasa aż do pięknego dnia, jakim jest 20 grudnia, ma niemalże codziennie jakieś sprawdziany, kartkówki, pytanie na lekcji, zadań domowych tyle, że siedzę po nocach, by wszystko skończyć i co tam jeszcze sobie nauczyciel wymyśli. W związku z tym czasu na pisanie nie mam kompletnie, weną też nie grzeszę. W związku z tym podejrzewam, że trzecie opowiadanie zacznę dopiero pod koniec grudnia, niestety. Albo i "stety", jak kto woli. :)
Ale to nie oznacza, że jeszcze przez miesiąc zostawię was z niczym, nie nie nie. :) Planuję dodać chociażby jednego one shota, jakąś miniaturkę, cokolwiek. W wolnej chwili coś tam napiszę i dodam. x Może mi się uda, ale nie obiecuję.
Jakoś przeżyjemy do tego grudnia, a gdy już będę miała więcej wolnego czasu, to napiszę trochę rozdziałów "na zapas", żeby być do przodu, przez co będę mogła dodawać częściej, niż było to jeszcze niedawno.

Mam nadzieję, że nie jesteście źli i że rozumiecie. x Do napisania, misie. ♥

5 komentarzy:

 1. Jestem ! ♥

  Słońce, nikt nie jest na Ciebie zły :) Każdy ma naukę, obowiązki a czasu nie wystarcza. Nie martw się, że rozdziały nie są często - a nawet jeśli no to nadrabiasz to długością i przede wszystkim wspaniałą treścią ♥ Z niecierpliwością czekam na shota, który będzie z pewnością kolejnym super dziełem naszej Szanelli ♥ Dobra, kończę ten bezsensowny komentarz xx Pamiętaj, że masz swoich czytelników którzy Cię kochają ♥

  Martyna x ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, i racja nikt nie może być zły ponieważ to jest zrozumniałe że jest nauka. Będe czekać na shot i wgl. <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mamy powodow aby byc na Ciebie zlym bo nic nie zrobilas to wszystko tylko i wylacznie wina nauczucieli!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja Ciebie doskonale rozumiem.Sama muszę zakuwać po nocach by zaliczyć chemie i polski ;c

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozumem, będę czekać.
  Życzę dużo czasu i dobrych ocen<3

  OdpowiedzUsuń